Promocje

Producenci

Regulamin konkursu "Gópie nazwy"

Organizatorem konkursów jest firma Polskie Bezdroża Sp. z o.o. z siedzibą w Czarny Las 99, 05-530 Góra Kalwaria. Firma Facebook w żaden sposób nie jest związana z organizacją konkursu.

Zasady konkursu „Gópie nazwy”

1. W konkursie może wziąć udział każda osoba pełnoletnia.

2. Konkursy są zamieszczane codziennie, jako posty, od poniedziałku do piątku w wydarzeniu opublikowanym w serwisie Facebook na stronie Szpej4x4. Każde wydarzenie zawiera 5 konkursów i trwa od poniedziałku do piątku. Poszczególne konkursy trwają w godzinach 10:30 – 20:30.


2. Dany konkurs wygrywa osoba, która jako pierwsza udzieli poprawnej odpowiedzi lub poda prawidłowe rozwiązanie zadania oraz oznaczy udział w wydarzeniu za pomocą odpowiedniego przycisku Facebooka . Osoba, która wygra jeden z konkursów w danym wydarzeniu nie może brać udziału w kolejnych konkursach przypisanych do tego samego wydarzenia, może natomiast wziąć udział w konkursach w kolejnych wydarzeniach.

3. Odpowiedzi i rozwiązania muszą być wpisane w formie komentarza pod postem konkursowym w aktualnym wydarzeniu opublikowanym w serwisie Facebook na stronie Szpej4x4..

4. Nie dopuszcza się edytowania napisanych już komentarzy. Edytowane komentarze nie będą uwzględniane.

5. Czas odpowiedzi jest ustalany na podstawie automatycznych znaczników czasowych serwisu Facebook, które są wyświetlane pod zamieszczonymi postami.

6. Oceny prawidłowości i interpretacji udzielonych odpowiedzi dokonuje administrator strony Polskie Bezdroża w serwisie Facebook.

7. Czas trwania konkursu i przyjmowania odpowiedzi jest za każdym razem podawany razem z treścią konkursu będącej jednocześnie opisem wydarzenia i jest ustalany przez administratora strony Polskie Bezdroża w serwisie Facebook.

8. Warunkiem otrzymania nagrody jest wysłanie w ciągu 48 godzin od zakończenia konkursu danego dnia maila z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu oraz ROZWIĄZANIEM/HASŁEM wygranego konkursu, pod adres kontakt@polskiebezdroza.pl. Nagrody są wysyłane zbiorczo na koniec każdego miesiąca. Organizator nagrody rzeczowe wysyła za pośrednictwem paczkomatów InPost, wybierając, jako miejsce dostawy, paczkomat położony najbliżej podanego w mailu adresu.

9. Udzielenie odpowiedzi w postaci komentarza lub postu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

10. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania konkursu lub nie uznania poszczególnych odpowiedzi bez podawania przyczyn.

Sklep jest w trybie podglądu
{nocache:06a9dc76c2b2a69bfe832fb2f3ff7fdb#0}
Sklep internetowy Shoper.pl